Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

V prodeji na Blu-raytm a DVD

3D - IMAX

Připojte se k Jackově výpravě za Pramenem mládí

O filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Připojte se k Jackovi Sparrowovi na jeho výpravě za bájným Pramenem mládí. Během neuvěřitelného dobrodružství, které ho dovede až za nové obzory, se bude potýkat se Sirénami, zombiemi, novými nepřáteli a také proslulým kapitánem Černovousem.

Disneyho „Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna“, v produkci Jerry Bruckheimera a režii Roba Marshalla jsou plní zábavy, dobrodružství a humoru, stejně jako celá série „Piráti z Karibiku“ – tentokrát však v Disney Digital 3D™. Johnny Depp se vrací ve své veleúspěšné roli kapitána Jacka Sparrowa v příběhu o hledání pravdy a mládí, o zradě a smrti. Jack potká svou bývalou přítelkyni (Penelope Cruz), ale není si jistý, jestli ho Angelica stále miluje, nebo se ho snaží jen obelstít a využít při hledání bájného Pramene mládí. Donutí Jacka, aby se nalodil na palubu Queen Anne’s Revenge, loď obávaného piráta Černovouse (Ian McShane) a vyrazil vstříc nečekanému dobrodružství. Sám neví, jestli se má bát víc Černovouse, nebo bývalé přítelkyně.

Mezi hvězdami filmu „Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna“ se setkáme s oblíbenými „piráty“ Geoffrey Rushem v roli mstivého kapitána Hectora Barbossy a Kevinem R. McNallym zosobňujícím starého Jackova přítele Joshamee Gibbse. Mimo to uvidíme i Sama Claflina jako neohroženého misionáře a Astrid Berges-Frisbeyovou v roli tajemné mořské panny.

Videa

Videa

Hrát

Zábava a hry

Zábava a hry

Go

Galerie

Galerie

Go

Reklama